SERVISBAL OBALY s.r.o.

INOVACEMI. AUTOMATIZACÍ. ŘEŠENÍM NA MÍRU.

Jsme česká rodinná firma zabývající se výrobou a obchodem s obaly převážně z vlnité lepenky. Na trhu působíme více jak 27 let.

 

Servisbal

MĚNÍME SVĚT OBALŮ

Nabízíme komplexní obalová řešení, od návrhu, přes odzkoušení, výrobu až po skladování a dopravu. Zároveň provozujeme největší obalový e-shop v České republice. Ročně expedujeme 14 500 objednávek, areálem firmy projede 5 000 aut.  Široký sortiment obalů držíme stále skladem, připravený k okamžité expedici. 

 

 

VLASTNÍ

VÝROBA

Vaše starost je dokonalý výrobek a naše starost dokonalý obal. Ať se jedná o citlivou elektroniku nebo těžké strojní díly, navrhujeme bezpečná obalová řešení. K tomu využíváme vlnitou lepenku, případně její kombinaci s dalšími materiály. Opíráme se o naše know-how a mnoholeté zkušenosti s návrhem a výrobou obalů. Disponujeme nejnovějšími technologiemi.

 

ÚSPORY V CELÉM

PROCESU BALENÍ

Obal nevnímáme pouze jako ochranu produktu během přepravy. Jde o celkovou optimalizaci balicího procesu, na jehož konci je výrazná úspora vynaložených nákladů. Při návrhu obalů myslíme na co nejúspornější přepravu i skladování. Jeden obal lze často použít pro více výrobků zároveň.

NAŠE

OCENĚNÍ

Za naše promyšlená obalová řešení Servisbal získal již více než 25 českých i světových ocenění. Mezi nejprestižnější patří ocenění z mezinárodní soutěže World Star For Packaging. Každoročně si odnášíme ocenění Obal roku za promyšlená obalová řešení.

7x WORLDSTAR FOR PACKAGING

17x OBAL ROKU in Czech Republic

Servisbal

FILOSOFIE

Název Servisbal od počátku vyjadřuje základní filozofii firmy, poskytovat bezchybný, excelentní servis pro balení spolu s vizí tvořit obyly pro budoucnost. Ředitelem společnosti je Lukáš Jiří Horčička, zakladateli a majiteli firmy je rodina Horčičkových.

 

Kontakt

SERVISBAL OBALY s.r.o.
Na Poříčí 661
51801 Dobruška

Česká republika
 

Tel:

+420 499 979 797

Mail

info@servisbal.cz

„Nechceme být největší,
ale nejlepší.“
gelber Hintergrund
 Ladislav-Horčička
Ing. Ladislav Horčička
Majitel společnosti, soudní znalec
„Jsme
odhodlaní
být na špici ve
vývoji obalů a
spoluvytvářet
obalové trendy.“
gelber Hintergrund
Lukáš Jiří Horčička
Ing. Lukáš Jiří Horčička
Ředitel společnosti

ALLE VERNETZTEN PARTNER

DER PACKSYNERGY GRUPPE

Logo Adrians Papier
Logo Coplax
Logo EDIT
Logo Eggink
Logo Embamat
Logo Horna
Logo Liebschner
Logo Kopp Verpackungen
Logo Nette
Logo Pakkaus Öhman
Logo teol
Logo Papier LIEBL
Logo Samuel Grant Packaging
Logo servisbal
Logo SOMI
Logo Vogelei
Logo Wepa